Transport und Weiterleitung

Oferujemy komplekoswe usługi spedycyjne

Wszystkie usługi spedycyjne - jedna faktura

Mamy świadomość, że eksport towarów bywa kłopotliwy i związany jest z wieloma formalnościami. Nasza wiedza i możliwości są do dyspozycji naszych klientów. Kompleksowa usługa eksportowa pozwala ograniczyć ilość dokumentów i czasu do absolutnego minimum. Odbierzemy towar, dostarczymy do naszego magazynu konsolidacyjnego, przygotujemy odpowiednie pakowanie i zabezpieczanie, załadujemy towar do kontenerów, zorganizujemy odprawę celną, odbiór kontenera, załadunek na statek oraz frach morski do portu docelowego. Całość prac zostanie zorganizowana i skoordynowana przez naszą firmę. Nasz klient otrzyma stosowne dokumenty, certyfikaty i jedną fakturę za kompleksową wysyłkę eksportową.

Transport i Spedycja - wszystko w jednym miejscu

  • check transport drogowy
  • check magazynowanie
  • check pakowanie i zabezpieczanie
  • check odprawa celna
  • check sztaunki kontenerów
  • check fracht morski
  • check transport lotniczy
  • check transport kolejowy

Transport lotniczy

Gwarancją bezpieczeństwa Państwa dostawy jest jej odpowiednia ochrona, czyli właściwe zabezpieczenie. Dotyczy to zarówno trwałości i odporności naszych skrzyń transportowych na potencjalne uszkodzenia, jak również właściwego umocowania ładunku w ich wnętrzu – zabezpieczenia przed samoczynnym przemieszczaniem się towarów. Wspomagając Państwa w realizacji transportu lotniczego zapewniamy również kompleksowe wsparcie w trakcie załadunku i rozładunku. Mamy również możliwość zapewniania odpowiedniej przestrzeni magazynowej, która pozwoli na bezpieczne, tymczasowe przechowywanie ładunku. Transport lotniczy wiąże się z większymi przeciążeniami niż w innych typach frachtów. Dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie ładunku do wysyłki.

Transport Morski

Działając w pełni elastycznie, dostosowując się do oczekiwań naszych Klientów, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkretne rozwiązania przygotowywane z myślą o transporcie morskim. Pierwszym krokiem jest planowanie spedycji – wybór odpowiedniego spedytora, stworzenie kosztorysu usługi opartego m.in. na kosztach związanych z koniecznością zabezpieczenia ładunku. Drugim krokiem jest przygotowanie, czyli wykonanie odpowiednich skrzyń transportowych. Specjaliści firmy DANPOL są w stanie dostosować skrzynie transportowe do indywidualnych wymagań i gabarytów transportowanego towaru. Podstawą naszych realizacji jest ich trwałość. Dopasowane gabaryty skrzyni transportowej pozwalają na właściwe wykorzystanie dostępnej przestrzeni ładunkowej, jak również szybkie i nieskomplikowane unieruchomienie towarów wewnątrz kontenera.

Transport Drogowy

Przygotowywana i realizowana przez nas usługa spedycji lądowej opiera się w dużej mierze na kompleksowym przygotowaniu transportu samochodowego. Oprócz tego, iż jesteśmy w stanie zapewnić Państwu sprawny przewóz, możemy również udostępnić pomieszczenia magazynowe, które pozwolą na tymczasowe przechowywanie ładunku – np. w przypadku konieczności konfekcjonowania towarów. W szczególności jednak pragniemy podkreślić, że współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu zatroszczyć się o wszystkie elementy wpływające na sprawną organizację oraz realizację transportu samochodowego – począwszy od optymalizacji kosztów, przez właściwe przygotowanie i zabezpieczenie towarów, aż po kompleksowe usługi załadunku i rozładunku w miejscu odbioru.

ZERTIFIKATE

Wir sind ein vertrauenswürdiger Lieferant
  • znaki logo
  • ippc logo
Informationen zusätzlich
Dank der 27-jährigen Erfahrung in der Branche garantieren wir professionelle Dienstleistungen im Bereich der Verpackung in die Schrumpffolie, Aluminiumfolie (Vakuumverpackung), des Korrosions- und Feuchtigkeitsschutzes sowie der Containerstauung. Wir sorgen für eine Realisierung der Leistungen auf höchstem Niveau, indem wir auf die Sicherheit der sich in unseren Produkten befindlichen Waren achten. Wir haben schon viele Bestellungen realisiert, und die Zufriedenheit unserer Kunden ist die beste Empfehlung.
erfahren Sie mehr über unsere Spezialisierung Sie Kontakt