Inspekcja Załadunkowa

Przed przystąpieniem do załadunku i sztaunku kontenera nasi pracownicy wykonują podstawową inspekcję stanu technicznego

Profesjonalana inspekcja mocowania ładunków

Prawidłowe zamocowanie ładunków we frachcie morskim jest bardzo istotne. Zarówno bezpieczeństwo transportowanego ładunku jak i bezpieczeństwo otoczenia są priorytetem podczas naszych realizacji. Dlatego też oferujemy naszym klientom profesjonalną usługę nadzoru nad załadunkiem i mocowaniem towaru przeprowadzoną przez inspektora z firmy SGS Polska, z którą współpracujemy w zakresie inspekcji od wielu lat. Wszystkie nadzory wykonywane są w oparciu zalecenia i przepisy: CARGO STOWAGE IN SEA TRANSPORT Acc. To Res. A.714 (17), Annex 13, Code of safe practice, IMO/ILO recomm, SOLAS

Inspekcja stanu technicznego kontenera

Przed przystąpieniem do załadunku i sztaunku kontenera nasi pracownicy wykonują podstawową inspekcję stanu technicznego kontenera w celu upewnienia się, że spełnia on normy we frachcie morskim i nie jest uszkodzony lub zabrudzony, co dyskwalifikowałoby go w dalszym użytku. Przykładamy dużo uwagi i staranności podczas sprawdzania kontenerów, bo od ich stanu w dużej mierze zależy bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Dziurawe kontenery mogą spowodować, że do środka dostanie się dużo wody morskiej, która może spowodować zniszczenia towaru, a nadmiernie powykrzywiane ściany mogą utrudnić załadunek i poprawne mocowanie towaru. Nasza dewizą jest, jakość i bezpieczeństwo ładunków, dlatego też przywiązujemy do naszych inspekcji tak dużą rolę.

CERTYFIKATY

Jesteśmy zaufanym kontrahentem
  • znaki logo
  • ippc logo
Informacje dodatkowe
Dzięki 27-letniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy profesjonalne usługi pakowania w folię termokurczliwą, aluminiową (próżniowe) oraz zabezpieczenia antykorozyjne i przeciw wilgotnościowe, a także sztaunek kontenerów. Dbamy o realizację usług na najwyższym poziomie, mając na uwadze bezpieczeństwo zawartości zamieszczanej w naszych produktach. Wykonaliśmy już wiele zleceń, a zadowolenie naszych Klientów jest najlepszą rekomendacją.
dowiedz się więcej na temat naszej specjalizacji kontakt